FacEvolution Haircare Active shampoo 200 ml ČISTÍCÍ ŠAMPÓN S AKTIVNÍMI SLOŽKAMI

Kód: FE018
Značka: FacEvolution
560 Kč 462,81 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024

ACTIVE SCHAMPOO od FacEvolution šetrně čistí pokožku hlavy a zbavuje ji přebytečných nečistot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FacEvolution ACTIVE SHAMPOO

ACTIVE SCHAMPOO od FacEvolution šetrně čistí pokožku hlavy a zbavuje ji přebytečných nečistot. Pokožka hlavy je dokonale ošetřena a připravena absorbovat maximum aktivních látek. Aktivní složky v šampónu vyživují vlas, prodlužují jeho životní cyklus a zároveň zklidňují pokožku hlavy. Neobsahuje sulfáty! Vhodné pro muže i ženy.

FacEvolution Active Schampoo neobsahuje sulfáty a je tedy vhodný pro každodenní mytí vlasů. Obsahuje aktivní látku AnaGain TM , jenž je klinicky prověřena tím, že zastavuje vypadávání vlasů, stimuluje je k novému růstu a zlepšuje sílu a hustotu vlasů. Active Schampoo obsahuje drobné granule, které důkladně čistí pokožku a stimulují kořínky k pronikání účinných látek. Šampón působí jako drobný peeling a odstraňuje z pokožky odumřelé buňky. Vlasová pokožka je poté plně připravena na následnou péči. Active Shampoo řeší problematiku vypadávání a řídnutí vlasů
Vhodný pro muže i ženy.

Aplikace:
Naneste množství o velikosti oříšku přímo na pokožku hlavy a masáží konečky prstů vytvořte pěnu. V případě delších vlasů můžete nanést i po použití běžného šampónu jako tzv. druhé umytí.

Balení : 200 ml