FacEvolution Haircare Hair stim capsules 30 kapslí KAPSLE NA PODPORU RŮSTU VLASŮ

Kód: FE017
Značka: FacEvolution
600 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

S HAIR STIM CAPSULES získáte doplněk stravy nové generace pro podporu růstu vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HAIR STIM CAPSULES 30 kapslí
KAPSLE NA PODPORU RŮSTU VLASŮ

S HAIR STIM CAPSULES získáte doplněk stravy nové generace pro podporu růstu vlasů. Kombinace přípravku proso extrakt, pantothenát vápenatý a L-cystin zlepšila růst vlasů v randomizované dvojitě zaslepené studii. 6 měsíční studie prokázala nárůst vlasů v růstové fázi o 15 %. Došlo i k celkové zlepšení kvality vlasů.

Hlavní účinné složky jsou proso extrakt, pantothenát vápenatý, biotin, zinek a L-cystin.

Dobrou zprávou pro ženy a muže s androgenní alopecií:
Kombinace přípravku proso extrakt, pantothenát vápenatý a L-cystin zlepšila růst vlasů v randomizované dvojitě zaslepené studii. 6 měsíční studie prokázala nárůst vlasů v růstové fázi o 15 %. Došlo i k celkové zlepšení kvality vlasů. Uvedl vedoucí studie profesor Dr. Wolfgang Gehring kliniky pokožky v Karlsruhe.

Zinek a biotin jsou nejdůležitější stopové prvky, které jsou součástí vlasového cyklu a zodpovídají za vznik nových vlasových buněk.

Bylo prokázáno, že v různých studiích, že při dostačujícím množství LCystein došlo k významnému zlepšení androgenní alopecie. Nedostatek L-cysteinu v organismu způsobuje narušený růst vlasů.

Kromě L-cysteinu, je druhou nejdůležitější aminokyselinou pro tvorbu zdravých vlasů L-methionin. Nedostatek L-methioninu způsobuje snížení tvorby vlasů.

L-methionin je zodpovědný za mimořádně pevnou a trvanlivou strukturu vlasů.

Zinek se podílí na tvorbě proteinu keratinu. Chronická nedostatek zinku je hlavní spouštěč vypadávání vlasů.

Nedostatek železa může také způsobit velmi tenké vlasy.

Extrakt z jadérek prosa bojuje proti vypadávání vlasů.Nedostatečné zásobování vlasů živinami vede k smrti vlasových folikulů. To může mimo jiné extrakt ze semen prosa neutralizovat. Jádra prosa jsou přirozeným zdrojem oxidu křemičitého, který je zásadní pro posílení struktury vlasů a nehtů a důležitýí pro jejich pružnost a pevnost

Kromě toho, oxid křemičitý, je důležitou součástí keratinu.

Výsledkem je, že vlasy rostou z kořínku silnější a rostou opakovaně.

V non-reprezentativní pilotní studii žen bylo asi po půl roce testování zjištěno, že tloušťka vlasů u těchto žen, díky právě extraktu z prosa, vrostla o 13 %.


V souhrnu lze konstatovat, že dostatečný přísun Biotinu, aminokyseliny L-cystein a L-methioninu a stopových prvků zinku, měďi, železa a křemíku - součást vysoce účinného extraktu semen prosa je nejlepším preventivním řešením vypadávání vlasů v oblasti ortomolekulární medicíny.


HAIR STIM CAPSULES jsou vhodné pro těhotné, sportovce, kuřáky i děti od 12 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Užití:
1 x denně kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. V případě akutního ubytku vlasů užívejte 2 x denně (ráno a večer)
Pro maximální účinek kombinujte s dalšími produkty řady FacEvolution HairCARE.

Balení obsahuje 30 kapslí.