FacEvolution Haircare Active conditioner 150 ml KONDICIONÉR PRO OBJEM VLASŮ

Kód: FE016
Značka: FacEvolution
850 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

ACTIVE CONDITIONER od FacEvolution důkladně pečuje o vlasy a propůjčuje jim více objemu a bohatosti bez zbytečného zatížení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FacEvolution ACTIVE CONDITIONER

AKTIVNÍ PÉČE O VLASY

ACTIVE CONDITIONER od FacEvolution důkladně pečuje o vlasy a propůjčuje jim více objemu a bohatosti bez zbytečného zatížení. Minerály a vitamín B5 zvětšují průměr vlasů. Extrakt ze slunečnicových semen a proteiny ošetřují vlas a poskytují zázračný lesk. ACTIVE CONDITIONER obsahuje komplex aktivních látek z biomimetrických peptidů a biochaninu A, který posiluje obzvláště jemné, slabé a řídké vlasy.

FacEvolution Active Conditioner vyživuje vlasy, zvětšuje jejich objem a sílu. Hydrolizované hedvábí předchází vlasové elektrizaci a zvlhčuje jednotlivé vlasy, čímž usnadňuje jejich rozčesávání. Extrakt z citrusu a jablka napomáhá vlasům získat na síle a plnosti. Aktivní komplex biomimetických peptidů, biochainu A a AnaGain TM zabraňuje vypadávání vlasů a zajistí plnější, silnější a zdravější vlasy s přirozeným leskem. Active Conditioner hydratuje vlasy a dodává jim potřebné vitamíny během celého dne.

Aplikace:
Active Conditioner použijte jako klasický kondicionér

Balení: 150 ml