The Organic Pharmacy Quercetin & Vitamin C Complex Capsules 60 ks Potravinový doplněk zmírňující projevy alergie

Kód: ORG002
Neohodnoceno
1 110 Kč 965,22 Kč bez DPH
Očekáváme

Tento potravinový doplněk napomáhá ke zmírnění alergických projevů. Díky obsahu silných vitamínů a rostlinných protizánětlivých extraktů s obsahem kvercetinu  – přírodního antihistomatika, tlumí záněty a zmírňuje alergické reakce organismu. Účinek kvercetinu je podpořen vitamínem C a bromelinem – velmi silnou protizánětlivou látkou s antialergickými vlastnostmi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Organic Pharmacy Quercetin & Vitamin C Complex Capsules 60 ks

Potravinový doplněk

Tento doplněk stravy pomáhá zmírňovat projevy alergie. Produkt obsahuje protizánětlivé rostlinné extrakty obsahující kvercetin – přírodní antihistaminikum, které spolu s vitaminem C, bezovým květem, kurkumou, kopřivou a bromelinem – velmi silnou protizánětlivou látkou s antialergickými vlastnostmi, aktivně působí v boji proti senné rýmě, tlumí záněty a jiné alergické potíže. Kvercetin zmírňuje alergické projevy organismu a tlumí zánět.


Proč si kvercetin s vitaminem C zamilujete:

 • působí příznivě na zdraví cév a kloubů
 • pomáhá mírnit alergické reakce včetně kožních a potravinových
 • působí proti bolestem a napomáhá hojení při úrazech
 • podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v těle
 • tlumí zánětlivé procesy

 

Blahodárné složení:

 • vitamin C ‒ stabilní forma vitaminu C rozpustná v tucích i ve vodě. Má antioxidační a konzervační účinek.
 • kvercetin ‒ jeden z nejsilnějších rostlinných flavonoidů. Působí jako silný antioxidant a redukuje záněty. Potlačuje uvolnění histaminu z buněk, a tak tlumí alergické reakce (včetně astmatu či po bodnutí hmyzem). Pomáhá udržovat cévy čisté a průchodné.
 • kopřiva ‒ obsahuje spoustu živin. Při lokálním použití má zklidňující účinky a blahodárně působí na vyrážky.
 • bezový květ ‒ kvetoucí část bezového květu obsahuje 5× více antokyanů (polyfenolových antioxidantů) než borůvky. Posiluje schopnost kožních buněk bojovat proti volným radikálům. Navíc zmírňuje zánět a zklidňuje podráždění.
 • bromelin (bromelain) ‒ silný protizánětlivý enzym získávaný z ananasových stonků. Zkoumá se jeho vzájemné působení s prostaglandiny, dalšími protizánětlivými látkami.
 • kurkuma ‒ obsažený kurkumin je silný protizánětlivý a antioxidační prostředek. Stimuluje v těle přirozenou produkci hormonu kortizonu, který reguluje přehnané reakce imunitního systému.


Doporučené užívání:

V období zhoršení alergických potíží a během pylové sezóny užívejte 3 tobolky denně před jídlem. V případě potíží s klouby užívejte stejné množství.


Ingredients:

Bulking Agent: Di Calcium Phosphate; Vitamin C (as Calcium Ascorbate); Quercetin; Capsule Shell: HydroxyPropylMethyl Cellulose; Anti-Caking: Magnesium Stearate, Silicon Dioxide; Bromelain (compound ingredient: Maltodextrin); Turmeric Powder (Curcuma longa L., Rhizome); Elderflower Extract (Sambucus Nigra L., Flower); Nettle (Urtica dioica L., Leaf, compound ingredient: Maltodextrin)