The Organic Pharmacy New Essential Fatty Acid B Complex 60 ks Doplněk stravy pro zdravou a krásnou pokožku

Kód: ORG003
Neohodnoceno
970 Kč 843,48 Kč bez DPH
Odesíláme do 3 dnů

Tento doplněk stravy obsahuje rostlinné mastné kyseliny z pupalky dvouleté a lněného semínka. Součástí receptury je také zinek spolu s komplexem vitaminů B dodávající organismu energii a zároveň podporující nervovou soustavu. Vitamin C zlepšuje produkci kolagenu v pleti a zabraňuje tak jejímu předčasnému stárnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Organic Pharmacy New Essential Fatty Acid B Complex 60 ks

Esenciální mastné kyseliny s B-komplexem

Potravinový doplněk

Obsahuje vyživující kyseliny, které zlepšují stav kůže. Díky vitaminu C se produkce kolagenu v pleti zvyšuje a zároveň působí proti jejímu předčasnému stárnutí. Pokožka je zdravější a krásnější. Doplněk stravy obsahuje rostlinné mastné kyseliny z lněného semínka a pupalky dvouleté. Součástí receptury je také komplex vitaminů B a zinku podporující nervovou soustavu a dodávající organismu energii.


Proč si esenciální mastné kyseliny zamilujete:

  • zlepšují stav kůže
  • zvyšují množství energie
  • podporují odolnost vůči stresu
  • zrychlují metabolismus a trávení


Blahodárné složení:

  • EFA ‒ esenciální mastné kyseliny, které promazávají membrány buněk kůže a sliznic. Působí příznivě na vysoký krevní tlak a pomáhají předcházet zánětům kloubů. Snižují hladinu cukru v krvi. Napomáhají normálnímu fungování mozku. Jejich nedostatek se může projevovat výkyvy nálad, hormonální nerovnováhou, kožními potížemi a sennou rýmou. Obsažený lecitin, inositol a cholin zlepšují vstřebávání esenciálních mastných kyselin
  • lněné semínko ‒ obsahuje prospěšné omega-3 mastné kyseliny a polyfenoly. Tvoří ve střevech látku podobnou gelu, a tak pomáhá zabránit zácpě.
  • vitamin C ‒ nezbytný pro tvorbu kolagenu, působí preventivně proti stárnutí pokožky. Udržuje zdravou kůži, cévy, kosti a chrupavky.
  • zinek – pro tělo nezbytný minerál, který hraje svou roli při tvorbě nových buněk. Působí blahodárně na pokožku a posiluje imunitní systém.
  • B-komplex ‒ vitaminy skupiny B napomáhají ke zdravé pleti a hrají důležitou roli v mnoha procesech. Podporují správné fungování nervového systému. Zlepšují tvorbu červených krvinek a svou roli hrají i v trávení.

Vitamin B1 (thiamin), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B3 (niacin), vitamin B5 (kyselina pantothenová), vitamin B6 (pyridoxin), vitamin B7 (biotin), vitamin B8, kyselina listová, vitamin B12.


Doporučené užívání:

  • Užívejte 2 tobolky každý den ‒ ideálně ráno spolu se snídaní. Kvůli obsahu vitaminu B neužívejte po poledni. Při potížích s polykáním můžete tobolky otevřít a obsah vmíchat do sklenice vody či džusu (ne ovšem do horkého nápoje).


Složení:

Linseed (Linum usitatissimum L.); Vitamin C (Calcium Ascorbate); Capsule shell: Hydroxypropyl methylcellulose; Lecithin (Sunflower Lecithin, Silicone Dioxide); Evening Primrose Oil (Oenothera biennis L., Maltodextrin); Inositol; Vitamin B3 (Nicotinamide); Vitamin B1 (Thiamine Hydrochloride); Vitamin B2 (Riboflavin); Vitamin B5 (Calcium Pantothenate); Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride); Zinc (Citrate); Biotin; Folic Acid; Vitamin B12 (Cyanocobalamin).