The Organic Pharmacy Ester C 1000 60 ks Extra účinný a velmi dobře vstřebatelný vitamin C

Kód: ORG029
Neohodnoceno
590 Kč 513,04 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Tato extra účinná forma vitaminu C s neutrálním pH se velmi dobře vstřebává. Vitamin C má antioxidační schopnosti a přispívá k normální funkci imunitního systému. Podporuje také zdraví pokožky, cév, kostí a zubů. Také pozitivně ovlivňuje tvorbu kolagenu v těle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Organic Pharmacy Ester C 1000 60 ks

Vitamin Ester-C

Potravinový doplněk:

Extra účinná forma vitaminu C. Ester-C je patentovaná forma vitaminu C s neutrálním pH, která se velmi dobře vstřebává. Vitamin C má antioxidační schopnosti a přispívá k normální funkci imunitního systému. Podporuje také zdraví pokožky, cév, kostí a zubů.

Tělo si jej nedokáže vyrobit samo, a proto je třeba dbát na jeho dostatečný příjem zejména v zimních měsících a během zvýšeného výskytu virových onemocnění. Vitamin C je antioxidant, který působí příznivě na zdraví buněk. Současně umožňuje organismu lépe se vypořádávat se stresem díky produkci neurotransmiterů (melaninu a dopaminu) a hormonů nadledvin a štítné žlázy.

Nedostatek vitaminu C se projevuje krvácením dásní, špatnou hojivostí ran, zvýšeným sklonem k tvorbě modřin a depresivními stavy.


Proč si vitamin Ester-C zamilujete:

  • zlepšuje pružnost kůže, cév
  • pozitivně ovlivňuje tvorbu kolagenu v těle
  • podporuje správné fungování imunitního systému
  • napomáhá předcházet kardiovaskulárním chorobám
  • zvyšuje odolnost vůči stresu


Blahodárné složení:

  • Ester-C ‒ patentovaná forma velmi dobře vstřebatelného vitaminu C, který má neutrální pH a je rozpustný v tuku i vodě. Vyrábí se reakcí vitaminu C s minerály, jako je vápník, hořčík, sodík a draslík. Do krevního řečiště a tkání se vstřebává až 4× lépe než jiné formy.


Doporučené užívání:

Užívejte 2 tobolky denně. Ideálně ráno spolu se snídaní. 2 tobolky obsahují 770 mg dobře vstřebatelného vitaminu C (askorbát vápenatý).


Složení:

Vit C (calcium ascorbate), Magnesium Stearate, Silica.