The Organic Pharmacy Calcium & Magnesium Complex antistresové minerály s hořčíkem 60 ks Potravinový doplněk zmírňující stres

Kód: ORG005
Neohodnoceno
679 Kč 590,43 Kč bez DPH
Odesíláme do 3 dnů

Tento pečlivě sestavený komplex minerálu proti stresu (anti-stress) působí příznivě na nervový systém, imunitu, svaly a kosti. Je vhodný jak pro pravidelné sportovce, ženy s bolestivou menstruací, tak psychicky vytížené osoby. Obsažený hořčík (magnesium) je známý pro své zklidňující účinky, napomáhá usínání, zmírňuje stres a ulevuje od svalových křečí. Ovlivňuje více než 300 procesů v těle. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Organic Pharmacy Calcium & Magnesium Complex antistresové minerály s hořčíkem 60 ks

Antistresové minerály s hořčíkem / Anti-stress komplex s hořčíkem

Potravinový doplněk

Tento komplex Magnesia a Calcia zmírňuje křeče a napomáhá usínání. Jedná se o pečlivě sestavený komplex antistresových minerálů příznivě působících na nervový systém, imunitu, kosti a svaly. Obsažený hořčík, známý pro své zklidňující účinky, ovlivňuje celkem více než 300 procesů v těle ‒ ulevuje od svalových křečí (včetně premenstruačních), a je tak vhodný pro pravidelné sportovce, kteří mohou trpět nižší hladinou magnesia.

Anti-stress komplex obsahuje také dobře vstřebatelný vápník v citrátové verzi, zinek a vitamin D, které společně podporují zdraví kostí a normální funkci imunitního systému.


Proč si antistresové minerály zamilujete:

  • mají zklidňující účinky na psychiku
  • přispívají k dobrému stav kostí
  • podporují imunitní systém
  • pomáhají při nespavosti a stresu
  • mírní svalové a menstruační křeče


Blahodárné složení:

  • Hořčík ‒ podporuje zdravý nervový systém. Je nezbytný pro vstřebávání vitaminů B1 a B6. Jeho nedostatek vede k premenstruačním a svalovým křečím, nespavosti, bušení srdce, únavě, podrážděnosti a kardiovaskulárním problémům.
  • Vápník ‒ je důležitý pro udržení pravidelného srdečního rytmu a přenos nervových impulsů. Nedostatek vápníku způsobuje potíže s kostmi, zuby, svalové křeče a třes, vysoký krevní tlak, nervozitu, nespavost a bolesti kloubů.
  • Vitamin D3 ‒ známý také jako sluneční vitamin. K jeho tvorbě v našem organismu totiž napomáhá sluneční záření. Přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Zinek ‒ minerál důležitý pro regeneraci a hojení pokožky. Lidé s nízkým obsahem zinku jsou náchylní k tvorbě jizev a strií. Hraje důležitou roli v imunitních funkcích.


Doporučené užívání:

Užívejte 2 tobolky denně před spaním.


Složení:

Calcium Citrate; Magnesium Citrate; Capsule shell: Hydroxypropyl Methylcellulose; Bulking agent: Microcrystalline Cellulose; Zinc Citrate; Vitamin D3 (Cholecalciferol).