The Organic Pharmacy Calcium & Magnesium Complex antistresové minerály s hořčíkem 60 ks Potravinový doplněk zmírňující stres

Kód: ORG005
Neohodnoceno
679 Kč 590,43 Kč bez DPH
Odesíláme do 3 dnů

Tento pečlivě sestavený komplex minerálu proti stresu (anti-stress) působí příznivě na nervový systém, imunitu, svaly a kosti. Je vhodný jak pro pravidelné sportovce, ženy s bolestivou menstruací, tak psychicky vytížené osoby. Obsažený hořčík (magnesium) je známý pro své zklidňující účinky, napomáhá usínání, zmírňuje stres a ulevuje od svalových křečí. Ovlivňuje více než 300 procesů v těle. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Organic Pharmacy Calcium & Magnesium Complex antistresové minerály s hořčíkem 60 ks

Antistresové minerály s hořčíkem / Anti-stress komplex s hořčíkem

Potravinový doplněk

Tento komplex Magnesia a Calcia zmírňuje křeče a napomáhá usínání. Jedná se o pečlivě sestavený komplex antistresových minerálů příznivě působících na nervový systém, imunitu, kosti a svaly. Obsažený hořčík, známý pro své zklidňující účinky, ovlivňuje celkem více než 300 procesů v těle ‒ ulevuje od svalových křečí (včetně premenstruačních), a je tak vhodný pro pravidelné sportovce, kteří mohou trpět nižší hladinou magnesia.

Anti-stress komplex obsahuje také dobře vstřebatelný vápník v citrátové verzi, zinek a vitamin D, které společně podporují zdraví kostí a normální funkci imunitního systému.


Proč si antistresové minerály zamilujete:

  • mají zklidňující účinky na psychiku
  • přispívají k dobrému stav kostí
  • podporují imunitní systém
  • pomáhají při nespavosti a stresu
  • mírní svalové a menstruační křeče


Blahodárné složení:

  • Hořčík ‒ podporuje zdravý nervový systém. Je nezbytný pro vstřebávání vitaminů B1 a B6. Jeho nedostatek vede k premenstruačním a svalovým křečím, nespavosti, bušení srdce, únavě, podrážděnosti a kardiovaskulárním problémům.
  • Vápník ‒ je důležitý pro udržení pravidelného srdečního rytmu a přenos nervových impulsů. Nedostatek vápníku způsobuje potíže s kostmi, zuby, svalové křeče a třes, vysoký krevní tlak, nervozitu, nespavost a bolesti kloubů.
  • Vitamin D3 ‒ známý také jako sluneční vitamin. K jeho tvorbě v našem organismu totiž napomáhá sluneční záření. Přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Zinek ‒ minerál důležitý pro regeneraci a hojení pokožky. Lidé s nízkým obsahem zinku jsou náchylní k tvorbě jizev a strií. Hraje důležitou roli v imunitních funkcích.


Doporučené užívání:

Užívejte 2 tobolky denně před spaním.


Složení:

Calcium Citrate; Magnesium Citrate; Capsule shell: Hydroxypropyl Methylcellulose; Bulking agent: Microcrystalline Cellulose; Zinc Citrate; Vitamin D3 (Cholecalciferol).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení