TARANI REGENERAČNÍ SŮL - MÁTA ROZMARÝNA - 500 g Epsomská sůl s esenciálními oleji

Kód: 404
Neohodnoceno
Značka: Tarani
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Epsomská sůl s esenciálními oleji na pohybový aparát, nervová soustavu, plíce a dýchací soustavu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHARAKTERISTIKA:

Stimuluje nervovou soustavu a mozek k lepší bdělosti a koncentraci. Koupele se doporučují při problémech s pohybovým aparátem, namožení svalů, vazů, šlach a regeneraci kosterní tkáně. Nedoporučuje se při vysokém tlaku, těhotenství, epilepsii.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Tato detoxikační  sůl má silný účinek. Nepřekračujte doporučené množství 3 lžíce / koupel; 1 lžíce / inhalace.

PŮSOBENÍ ESENCÍ:

Máta & Rozmarýna - tato kombinace je vhodná k vitalizaci, regeneraci a povzbuzení. Její osvěžující vůně navozuje pocit svěžesti, lehkosti a uvolnění. Stimuluje nervovou soustavu a mozek k lepší bdělosti a koncentraci. Koupel je výborná pro vzpružení a navození dobré nálady a veselosti.

PŮSOBENÍ ESENCÍ NA TĚLO:

Výborné výsledky se dostavují při problémech s pohybovým aparátem, namožení svalů, vazů, šlach a regeneraci kosterní tkáně. Pomáhá ulevit bolavým nateklým kloubům a rozličným jiným problémům s celým pohybovým aparátem. Působí velmi dobře při nachlazení a chřipce, kdy pomáhá ulevit od bolesti a horečky. Působí protizánětlivě a pomáhají detoxikovat tělo od toxinů, které se akumulují zvláště v pohybovém aparátu nebo dýchacím systému.

PŮSOBENÍ ESENCÍ NA PLEŤ:

Pro své antibakteriální, antimykotické, virostatické a adstringentní účinky se doporučuje u aknózní pleti, mastné pleti, ekzémech a lupence.

BYLINY PŮSOBÍ NA:

Pohybový aparát, dýchací aparát, kožní aparát, imunitní systém, kardiovaskulární systém a nervovou soustavu.