TARANI HARMONIE DUŠE A TĚLA - BALÍČEK NA UVOLNĚNÍ TĚLA A MYSLI Balíček na podporu těla a mysli

Kód: TAR041
Neohodnoceno
Značka: Tarani
3 029 Kč 2 503,31 Kč bez DPH
Odesíláme do 3 dnů

Balíček na podporu těla a mysli.

Levandule a bazalka, to je oč tu kráčí. Spojením těchto dvou kouzelných bylin získáš nekonečnou harmonii v té největší síle.

 
Obsah balíčku:

Detailní informace

Detailní popis produktu

TARANI HARMONIE DUŠE A TĚLA - BALÍČEK NA UVOLNĚNÍ TĚLA A MYSLI

DOPŘEJ SI KLID NA PLETI I UVNITŘ TVÉ MYSLI.

Levandule a bazalka, to je, oč tu kráčí. Spojením těchto dvou kouzelných bylin získáš nekonečnou harmonii v té největší síle. Můžeš se v nich koupat, mazat si je na tělo a obličej nebo si je nanášet do vlasů a na pokožku hlavy.

Dokážeš si představit den, ve kterém si budeš moci konečně udělat čas na vše, co na světě tak miluješ? S námi to bude snadné. Již Ti nic nerozvíří hlavu, hoď se do pohody a řekni své ANO! Tato sada je zde pro Ty, kteří nechtějí trávit čas lámáním si hlavy nad trablemi všedního dne.

Článek si můžeš přečíst zde!

 

KDO JSME?

Vybrali nás z mnoha účinných produktů, abychom Ti dopřáli tu nejsilnější kombinaci extraktů a účinných látek, které Ti budou dělat parťáky po celou dobu, co budeme spolu. A co v balíčku vlastně najdeš?

Detoxikační sůl: Připrav se na prohřívací rituál, při kterém se Tvé tělo díky osmóze zbaví odpadních látek a zároveň příjme účinné esence obsažené v naší soli. Tvé tělo je tak připraveno na další každodenní nápor virů a bakterií.

Regenerační mýdlo: Jemné, lehké a přitom důkladně čistící. Používej mne na ruce, obličej i celé tělo. Vhodné jsem také na vyčištění pleti od make-upu.

Esenciální zpevňovač: Naše Esenciální zpevňovače Ti nabídnou dokonalou souhru esenciálních olejů, účinných látek a vůní, které budou Tvou pleť laskat a podporovat v její přirozené kráse.

Super byliny - Tarashan, Tarabrain: Tyto úžasné koncentráty bylin, jejichž účinné látky se při procesu extrakce šetrně vyluhují a tím se daleko rychleji dostanou do Tvého organismu.