TARANI EMBELIKOVÉ ADSTRINGENTNÍ TONIKUM - 500 ml Pleťová voda na rozšířené póry

Kód: 593
Poslední kus
Neohodnoceno
Značka: Tarani
800 Kč 661,16 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Zázračná pleťová voda na rozšířené póry, akné a podráždění všeho druhu…

Detailní informace

Detailní popis produktu

NA PRVNÍ DOTEK

I když jsem trpká voda, tak mě většina pletí zbožňuje! Někdy pár sekund štípu, když je pleť hodně zanícená, ale potom je hladká, čistá a vyrovnaná. Není nad to mít zdravou a krásnou pleť!

 

JAK MĚ POUŽÍT?

Jsem univerzální tonikum, které můžeš použít ráno i večer. Předem vyčisti pleť některým mycím gelem od Tarani. Nanes mě na tampón a vtírej do pleti. Neboj se mě nanášet na celou pleť, včetně očního okolí.

Stimuluji Tvé regenerační funkce. Otoky mizí a oči jsou lehké a svěží. Také provádím první pomoc při mačkání pupínků/akné. Pokud mě ihned naneseš na pupínek a necháš působit, tak se kůže velmi rychle zklidňuje a regeneruje.

 

NĚCO O MNĚ

Jsem adstringentní bylinné tonikum. To znamená, že mám schopnost stahovat rozšířené póry. Jsem výjimečné tonikum proto, že nadměrně kůži nevysušuji, ale zároveň ji dokáži čistit – detoxikovat - hydratovat – zklidňovat - a také regenerovat! Naučím Tvoji pleť rychle řešit problémy a vytvořit si odolnost proti opětovným zánětům, zarudnutí a podráždění.

 

MOJE POVAHA

  • detoxikační - pomáhám odbourávat toxiny
  • protizánětlivá - bráním tvorbě zánětů v kůži
  • ochranná - zabraňují opětovné infekci
  • zklidňující - tiším zarudnutí a podráždění
  • regenerační - stimuluji tvorbu nových buněk
  • hydratační - učím pleť hospodařit s vodou

CO UMÍM?

Přeješ si pleť dokonale hladkou s jemnými póry, čistou bez zbytečných pupínků, černých teček a podráždění?

Pomáhám a v tomto si věřím, protože obsahuji velmi účinnou bylinu, která se nazývá Embelika, česky Smuteň lékařská (viz herbář). Akné, rozličné pupínky, začervenání, nebo ekzémy jsou druhotnou reakcí Tvého těla na vnitřní skrytou chronickou infekci. Embelika je dobrý bojovník proti těmto problémům.

Pleť Ti nadměrně nevysuším, přitom pupínky, zánětlivé akné, zarudnutí postupně odstraním a zamezím dalšímu výskytu.

KDO MĚ MÁ RÁD?

Mastná, smíšená, ale i normální, nebo citlivá pleť, která si přeje mít neviditelné póry. Také i zralá mastná pórovitá pleť si mě oblíbila. Ovšem akné, pupínky, vyrážky, zarudnutí, podrážení, tvorba zánětů a mokvající ekzémy, tak ty mne rády nemají.

V hlavní roli:

embelika, máta, kamencová voda

Složení:

Himalayan Aqua, Centella Asiatica (Brahmi) Extract, Azadirachta Indica (Neem) Extract, Mentha Piperita (Mint) Extract, Emblica Officinalis (Amla) Extract, Isopropanol, Alum, Glycerin, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Natural Fragrance.