TARANI DETOXIKAČNÍ SŮL - JASMÍN SANTAL - 500 g Epsomská sůl s esenciálními oleji

Kód: 401
Neohodnoceno
Značka: Tarani
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.3.2023

Epsomská sůl s esenciálními oleji na gynekologické problémy - bolestivá a nepravidelná menstruace, PMS, záněty, hormonální výkyvy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHARAKTERISTIKA:

Gynekologie - bolestivá a nepravidelná menstruace, PMS, záněty vaječníků, děložního čípku, endometrióza, výtoky, cysty, myomy, hormonální výkyvy, nadměrné ochlupení, projevy akné způsobené gynekologickými problémy. Upozornění: ESENCIÁLNÍ SŮL Santal & Jasmín nepoužívat v těhotenství!

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Tato detoxikační sůl má silný účinek. Nepřekračujte doporučené množství 3 lžíce / koupel; 1 lžíce / inhalace.

 

PŮSOBENÍ ESENCÍ:

Esence mají blahodárné účinky na zdraví reprodukčních orgánů ženy, ale i muže. Soustředí se na správnou funkci ženských i mužských hormonů. Přispívají ke správné hormonální rovnováze estrogenů, progesteronu a testosteronu, které, pokud jsou nedostatečně nebo naopak nadměrně vytvářeny, mohou způsobovat různá omezení a problémy.

PŮSOBENÍ ESENCÍ NA TĚLO:

Velmi dobře působí na zdraví reprodukčních orgánů. Pomáhají při problémech s bolestivou, silnou, ale i nepravidelnou menstruací. Udržují reprodukční orgány silné, zdravé a odolné. Přispívají k dobré a kvalitní výživě reprodukčních orgánů a zaručují dostatečný přísun vitaminů a minerálů, které pomáhají bojovat s různými infekcemi.

PŮSOBENÍ ESENCÍ NA PLEŤ:

Pro své zajímavé účinky v oblasti hormonální aktivity přispívají k dobré regeneraci a omlazování pleti a celého těla. Pomáhají stimulovat funkce kolagenu a udržovat kyselinu hyaluronovou v dostatečné míře v pleti. Proto je sůl vhodná pro všechny typy pleti, k omlazujícím účelům při ztrátě kolagenu a elastinu.

 

ÚČINEK ESENCÍ NA PSYCHIKU:

anorexie, agresivita, bulimie, odpor k vlastnímu tělu, strach, deprese ze svého vzhledu, impotence, frigidita, nespavost, poruchy uvolnění a relaxace

BYLINY PŮSOBÍ NA:

Reprodukční orgány ženy (pochva, děloha, vaječníky) a reprodukční orgány muže (varlata, prostata).