TARANI ANTIPIGMENTAČNÍ EMULZE - 200 g Emulze proti pigmentaci Lékořice & Zinek

Kód: TAR023
Neohodnoceno
Značka: Tarani
530 Kč 438,02 Kč bez DPH
Očekáváme

Roztaj blahem ve zvláčňující lázni lékořice a zinku.

Antipigmentační emulze Lékořice & Zinek

Detailní informace

Detailní popis produktu

TARANI ANTIPIGMENTAČNÍ EMULZE - 200 g

NA PRVNÍ DOTEK

Nenech se zmást, nejsem hořká jako má holandská forma cukrovinky! Intenzivní terapie s nádechem lékořice Tě dostane. Cítíš mě všude, kam mě nasadíš. Možná se Ti budu zdát příliš hutný, ale jen tak Ti budu moci vytvářet ochranný film pro dokonalou pleť.

 

JAK MĚ POUŽÍT?

Vyčisti pleť, aplikuj pleťovou vodu a vetři mého menšího bráchu Antipigmentační krém. Pak přicházím na řadu já! Naší kombinací zesílíš výsledný efekt!

Tip: Pokud je Tvá pokožka extrémně suchá či podrážděná, smíchej mě se sérem Bhangra. Tím docílíš pořádné hydratace a promazání všech vrstev kůže.

 

NĚCO O MNĚ

Nebojím se ponořit hluboko do Tvé pokožky, odkud postupně vyháním všechny šotky a narušené buňky, které kazí dobrou pověst Tvé pleti. Pigmentace, to je oč tu běží. Postarám se o čistotu, sjednocení pleti a její následnou regeneraci a ochranu. Nejsem žádný flákač! Dotáhnu tón Tvé pleti k dokonalosti, aby mohla zazářit na sluníčku i v šeru měsíčního světla.

Navíc obsahuji přírodní UV-A & UV-B filtry pro ochranu Tvé pokožky před škodlivým slunečním zářením.

 

MOJE POVAHA

  • ochranná - chráním pokožku proti tvorbě pigmentací a flíčků
  • stimulační - stimuluji správnou funkci melanocytů
  • antipigmentační - zbavím Tvou pleť nežádoucích pigmentací, flíčků a znamének
  • sjednocující - vrátím Tvé pleti ten správný, přirozený tón

CO UMÍM?

Zbavím Tvou pleť pigmentace, flíčků, pih a navrátím ji zdravý a svěží vzhled. Víš, že pigmentace se tvoří v důsledku špatné funkce melanocytů? Ty dokaži postavit do latě a zajistit tak krásu Tvé pleti. Moje lehce mastnější báze je dobře vstřebatelná a hydratace pokožky je tedy zajištěná. Chceš zvýšit můj účinek? Tak ke mně přimíchej i trošku vlasového séra Bhangra a dáme se do hluboké detoxikace kůže.

Společně to zvládneme!

KDO MĚ MÁ RÁD?

Velmi jsem si oblíbila suchou až velmi suchou pokožku.

Také se hodím na pokožku zralou a křehkou, která ke mně přidá malé množství Bhangry, abychom zajistili pořádnou hydrataci.

V hlavní roli:

Himalájská voda, Lékořice, Pálený oxid zinku, Aloe Vera, Glycerín.

Složení:

Himalayan Aqua, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycyrrhiza Glabra (Liquorice), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid, Zinc Oxide (Burnt Zinc Oxide), Glycerin, Caprrylic Capric Tri Glyceride (CCTG), Cetostearyl Alcohol, Natural Fragrance.