TARANI ANTI-CELULITIDOVÝ GEL 200g Osvěžující gel s obsahem stimulačních esenciálních a rostlinných olejů

Kód: 416
Neohodnoceno
Značka: Tarani
1 745 Kč 1 442,15 Kč bez DPH
Odesíláme do 3 dnů

Osvěžující gel s obsahem stimulačních esenciálních a rostlinných olejů, které působí na metabolismus tuku, krevní a lymfatický systém. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gel na eliminaci celulitidy všech tří stádií. Při tvorbě otoků, nedostatečném krevním a lymfatickém systému, poruše metabolismu tukové tkáně, studených rukou a nohou. Tvorba popraskaných žilek a pavoučkových névů, křečových žil.

 

Charakteristika:

Terapeutické produkty jsou vyráběny přímo v ekologické oblasti středních Himalájí. Esenciální složky zanechávají na pokožce příjemnou vůni a obsahují účinné látky, které mají úžasnou snášenlivost s pokožkou. Anti-celulitidový gel bojuje proti tvorbě pomerančové kůže. Navrací zpět hladkost a jemnost těmto problémovým partiím (stehna, zadeček i bříško).

 

Způsob použití:

Co funguje na celulitidu

Ranní péče ve sprše krok za krokem

Pomerančovým peelingem a mycím gelem Citron & Grapefruit masírujeme problémové partie do 10 minut.

Anti- celulitidový gel vetřeme do problémových partií, které jsou prokrvené, prohřáté a pokožka je připravená na průnik účinných látek k rozpouštění tukových buněk. Po rozetření tohoto gelu stimulujeme lymfatický a krevní systém několik hodin.

Večerní péče ve sprše

Pomerančovým peelingem a mycím gelem Citron & Grapefruit masírujeme problémové partie do 10 minut.

Anti- celulitidový gel můžete prostřídat a místo něj použít Zeštíhlující gel. Vetřeme do problémových partií, zde se budeme přes noc soustředit na metabolismus tukové tkáně. Bylinné esence a extrakty z ovoce pomáhají podpořit odtok toxinů z problémových partií a zlepšit tak kvalitu tukových buněk a kolagenních vláken.

Tip: Anti – celulitidový a Zeštíhlující gel se dá také aplikovat před a po sportování. Zesílíme účinek působení.

Masáže:

Masáže jsou velmi prospěšné na eliminaci celulitidy, jelikož podpoří krevní a lymfatický systém. Pokud provádíme každý den ráno i večer pravidelnou masáž, tak zamezíme ukládání tuku v těchto problémových partiích. Neměli bychom se bát přitlačit a pořádně prokrvit tyto partie, které mohou být po masírování i lehce zarudlé. A to je dobře! Zčervenání nám signalizuje opětovné prokrvení a rozproudění krve, lymfy a energie.

Pro správný tok energie, kompletní prokrvení a detoxikaci těla se doporučuje masírovat stehna od kyčelního kloubu směrem dolů ke koleni. Hýždě a břicho masírujeme krouživým pohybem. Břicho masírujeme po směru hodinových ručiček, podpoříme tak vylučovací systém, který hraje také důležitou roli při odbourávání celulitidy.

 

Působení esencí a rostlinných olejů:

Abychom dokázali účinně bojovat proti celulitidě, potřebujeme podpořit nedostatečný krevní a lymfatický oběh a upravit buněčný metabolismus tukové tkáně. Účinné složky jsou: jalovcový, fenyklový a hroznový jadérkový olej, dále gel aloe vera. Přírodní oleje mají silné detoxikační, antioxidační a dezinfekční účinky. Dodávají přírodní vitamíny C, B, E, vápník a draslík. Regenerační a omlazující účinek na kvalitu pokožky těla je viditelný již při týdenní péči. Byliny působí do hloubky, vstřebávají se do krevního řečiště, roztahují menší krevní vlásečnice a zlepšují průtočnost cév.