TARANI AKNÉ PEELING - 50 g Peeling proti akné

Kód: 512
Neohodnoceno
Značka: Tarani
500 Kč 413,22 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Přestaň bloudit v začarovaném kruhu. Cestu Ti zkrátíme, radost a spokojenost do tváře vrátíme…

Detailní informace

Detailní popis produktu

TARANI AKNÉ PEELING - 50 g

NA PRVNÍ DOTEK

Můžu Tě chvíli pálit, někdy chladit, jindy stahovat, někdy pulzovat. Jsem upřímná a na nic si před Tebou nehraju. Těch pár minut stojí za to. Mám společný zájem, osvobodit pleť. Zažívej ten pocit klidu, čistoty, jemnosti, hebkosti. Tak neztrácej čas!

 

JAK MĚ POUŽÍT?

Musíš předem odlíčit pleť, jemně ji zvlhčit nějakou pleťovou vodou. Hodí se embelikové adstringentní tonikum. Roztírej mě na celou tvář, jen vynechej oční okolí. Máme-li rozetřeno, tak jdeme masírovat pleť jemnými kroužky. Masíruj hlavně na problémových partiích, T-zóně, kde je důležité vyčistit ucpané a zanešené póry. Začnu tuhnout, absorbuji rozličné nečistoty z rohové vrstvy a odumřelé buňky, jakmile se ztratí veškerá voda z peelingu, je načase mě smýt vodou. Pleť poté ošetři pleťovým tonikem, teď se bude hodit okurkové a nanes podkladový gel, nebo přímo akné krém.

Pleť: Pokud máš nestále na pleti více jak 4 zánětlivá ložiska, aplikuj mě 4x týdně. Mám silné byliny, takže pomáhám lymfatickému systému v odbourávání odpadových látek, a tím urychluji hojení. Jemnost pleti se dostaví během pár dní. Pravidelné prokrvení je prospěšné na harmonizaci mazotoku a také na jeho kvalitu. V tomto případě jsem vhodný i ke každodennímu používání. Zkrátka, pokud toužíš mít hladkou a jemnou pleť nanášej mě denně. Potom mě stačí nanášet dvakrát týdně jako udržovací režim

Tělo: Můj tělový abrazivní program si zamiluješ. Stimuluji kardiovaskulární systém, mé byliny dobře komunikují s krevním řečištěm a starají se o jeho čistotu. Detoxikace probíhá na více úrovních. Pleť je krásně vypnutá, prokrvená a pokud se objevují i na těle rozličné pupínky, krupička, či lišej, jsem tu pro jejich likvidaci. Opakování je i zde na místě. Výborně se hodím do sprchy, masíruj všude, hlavně klouby, můžeš i plosky nohou a tam, kde je třeba podpořit krevní a lymfatický systém (nohy, ruce, hýždě), tady můžeš i přitlačit. Poté pořádně tělo opláchni, vysuš a namaž krémem, nebo emulzí.

Tip: Pokud nás chceš aplikovat dohromady, peeling i masku po sobě, je to dobrá volba, která Ti dodá neskutečnou euforii a krásné omlazení. Veškeré účinné látky z bylin se dostávají do krevního řečiště a mohou ještě lépe pomáhat. Vždy aplikuj napřed peeling, a poté masku.

 

NĚCO O MNĚ

Dávám sebevědomí, šanci na úspěch, podporu. Vše ostatní je o Tobě. Já si dokáži udělat pořádek. Miluji totiž vše čisté a hladké. Potichu a strategicky jdu nebojácně do boje. Bez velkých řečí likviduji patogeny. Bakterie, viry, oslabená lymfa, to všechno je důvod, který je třeba řešit. Hloubka mě zajímá, nic se mi neschová! Hledám důvod, proč Tvá pleť? Nevěřím na náhody, pokud nás čteš až sem, cítíš mou sílu…

 

MOJE POVAHA

  • bojová - likvidaci veškerých patogenů mám v genech. Jsem Tvoje akční hrdinka.
  • strategická - mojí základní složkou je terapeutický jíl, dokáže se napojit na Tvé hlubší vrstvy kůže. Pomáhá dostávat účinné extrakty a oleje do krevních, lymfatických kapilár. Té rychlosti a účinnosti se jen tak něčo nevyrovná. Vím, co je třeba. Zpětně umím vytáhnout z Tvé pleti vše, co jí škodí.
  • citlivá - vím jak zklidnit a utišit zápal a začervenání. Vlastním byliny, které rozumí řeči Tvého nervového systému. Stres není na pořadu dne.
  • systémová - víš, že akné a pupínky na určitých místech v obličeji jsou signál Tvého těla na skrytý problém v orgánech a tkáních? Jsem léta cvičená pro systémovou spolupráci.
  • regenerační - odolnost a ochranu proti opětovné infekci je to, co musím Tvoji pleť naučit.

CO UMÍM?

Tvá pleť je ztracená a bloudí v začarovaném kruhu, je slabá a plná žalu. Cestu Ti zkrátím, radost a spokojenost do tváře vrátím. Napoj se! Vem si ze mě sílu, strategii a bojovnost. Máš moc změnit své problémy s pletí. Tvoř si krásnou a zdravou pleť!

KDO MĚ MÁ RÁD?

Ti, co hledají cestu, jak vyřešit problém své pleti.

  • Akné - pupínky, uhříky, komedony, furunkly, cysty, jizvičky, špatně hojící se vřídky, opakující se záněty.
  • Seboroická dermatitida
  • Ekzémy – zarudnutí, svědění, podráždění.

Tyto problémy mohou nastat v každém věku, ale většinou mladá pleť na akné trpí častěji. Mastná, smíšená nás potřebuje, ovšem i normální, nebo citlivá může mít problém s nečistou pletí, či akné. Jsem tedy vhodná na všechny typy pleti.

 

V hlavní roli:

Himalájská voda, Kaolin, Slunečnicový olej, Rostlinný glycerín, Aloe vera gel, Bazalkový esenciální olej, Extrakt z Nýmu a Brahmi, Pudr kukuřičný a ze skořápek lískových oříšků.

Složení:

Himalayan Aqua, Cetostearyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Azadirachta Indica (Neem) Extract, Centella Asiatica (Brahmi) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Juglans Nigra (Walnut), Fuller´s Earth, Kaolin, Zea Maize, Glycerin, Isopropanol, Caprylic Capric Tri Glyceride, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Potassium Sorbate.