GR Regenerační keratinové tonikum s arganovým olejem pro obnovu vlasů 200 ml Bezoplachové regenerační tonikum s keratinem a arganovým olejem pro restrukturalizaci vlasů

Kód: 2889
Neohodnoceno
Značka: GR Products
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023

GR regenerační bezoplachové tonikum ULTRA REPAIR s keratinem a arganovým olejem pro restrukturalizaci vlasů. Tonikum obsahuje směs tří hodnotných látek pro regeneraci vlasového vlákna. Navíc zvětšuje objem účesu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

GR tonikum pro obnovu vlasů obsahuje hydrolyzovaný keratin, který je obohacen o hlavní aktivní zpevňující složku Cystein, který pomáhá restrukturalizovat a uzavírat vlasová vlákna. Lesk, sila a hebkost vlasů jsou podpořeny přídavkem vzácného arganového oleje. Obsažený Panthenol poskytne vlasům dokonalou výživu a vhodnou ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.

Produkt je vhodný pro vlasy se sklonem k lámavosti. K regeneraci struktury vlasů dochází chemickou cestou bez ohledu na to, že odrostlý vlas je již mrtvý. 

Zpevnění vlasů až o 100 % (laboratorní měření HENKEL). Tonikum je doplněno bezoplachovým kondicionérem.

Po aplikaci produktu dochází také ke zvětšení objemu účesu.

Výhody obsažených přírodních složek:

  • Hydrolyzovaný keratin - Obsahuje aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů, působí jako ochrana poškozených, křehkých a barvených vlasů. Chrání vlasy a vlasovou pokožku při chemickém barvení vlasů, při jejich fénování a žehlení.
  • Cystein - Kvalitní vlasy potřebují v prvé řadě bílkovinu keratin. Základním a nejdůležitějším stavebním kamenem pro tvorbu keratinu je aminokyselina cystein, která patří k jedné z mnoha aminokyselin, které jsou pro zdravý růst našich vlasů zkrátka nezbytné. Díky němu je vlasovým buňkám dodávána síra, která je pomáhá udržovat silné a pevné.
  • Panthenol - Známý také jako vitamín B5. Má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, zlepšuje jejich lesk, omak a ohebnost. Chrání vlasy před mechanickým poškozením a obecně zvyšuje jejich odolnost vůči škodlivým vlivům prostředí.
  • Arganový olej - Navrací vlasům přirozenou vitalitu a lesk od kořínků až po konečky. Vyživuje a prokrvuje vlasové kořínky, a tak obnovuje a zesiluje strukturu vlasů hloubkově.
  • Lecitin - Působí hluboko do strukturální kvality vlasu, zlepšuje ji a pomáhá obnovit přirozený ochranný obal vlasu. Díky lecitinu jsou vlasy zdravé, zářivé a hedvábné na omak. Pomáhá dokonce i proti tolik nepříjemnému poletování vlasů.

Použití: 

Aplikujte nejlépe po umytí a vysušení vlasů ručníkem nastříkejtepřípravek na vlasy a rukama promněte. Dále upravte běžným způsobem. Přípravek lze aplikovat kdykoliv, nejméně však 1 x za dva dny, po dobu 6 týdnů.

Obsah balení:

200 ml