DSD Capixil+placenta shock deluxe č. 3.4.4 100 ml Sérum při dlouhotrvajícím vypadávání a ztenčení vlasů č. 3.4.4

Kód: 3.4.4
975 Kč 805,79 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Sérum zlepšuje strukturu vlasů a přidává vlasům více lesku a objemu. Je indikováno při dlouhotrvajícím vypadávání a ztenčení vlasů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Capixil™ je komplex, který se skládá z tetrapeptidu a výtažku z jetele červenavého (patent č. WO 2005/009456 – US7057719). Hlavní izoflavon jetele červenavého Biochanin A je účinným inhibitorem 5-alfareduktázy 1. a 2. typu. Biochanin A potlačuje zánět tak, že blokuje aktivitu prozánětlivých cytokinů.
Sérum obsahuje též kyselinu salicylovou a resorcinol, které v kombinaci mají antiseboroický, odlupující a protizánětlivý účinek. Placentární výtažek a výtažek ze serenoe plazivé mají stimulační účinek na růst vlasů a andrigenní efekt.
Hydrolyzovaný keratin, který je jednou ze složek séra, zlepšuje strukturu vlasů a přidává vlasům více lesku a objemu. Je indikováno při dlouhotrvajícím vypadávání a ztenčení vlasů.

Použití:
před použitím protřepejte lahvičku. Naneste 2 ml séra na suchou nebo zvlhčenou vlasovou pokožku hlavy. Můžete aplikovat též na vlasy. Rozetřete jemnými masážními pohyby. Nesmývejte. Používejte denně.
Léčebná kúra trvá 3 měsíce, pokud lékař neurčí jinak.

Aktivní složky:
Alcohol Denat., Water, Placental Protein, Hydrolyzed Keratin, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Saccharomyces/Zinc Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Copper Fermen, Dextran, Acetyl Tetrapeptide-3, Salicylic Acid, Resorcinol.

Balení: 100 ml