DS Laboratories StimuROLLER pro růst vlasů (0,5 mm)

Kód: DS725
499 Kč
Momentálně nedostupné

Mikrojehličkový váleček vybavený 540 titanovými jehličkami bezbolestně masíruje pokožku hlavy, podporuje tak růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Při aplikaci vytváří mikrovpichy, které v pokožce stimulují přirozenou produkci kolagenu a elastinu. Používání válečku navíc až 20x zlepšuje vstřebávání účinných látek z vlasových přípravků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikrojehličkový váleček stimulující růst vlasů

Roller vybavený 540 titanovými jehličkami bezbolestně masíruje pokožku hlavy – podporuje tak růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Při aplikaci vytváří mikrovpichy, které v pokožce stimulují přirozenou produkci kolagenu a elastinu. Používání válečku navíc až 20x zlepšuje vstřebávání účinných látek z vlasových přípravků.


Předchází vypadávání vlasů

  • StimuROLLER+ stimuluje krevní oběh vlasové pokožky a zlepšuje prokrvení vlasových kořínků. Celkově ozdravuje pokožku a chrání vlasy před vypadáváním. 


Podporuje růst vlasů

  • Tvorbou mikrovpichů derma roller napomáhá růstu vlasů v řídnoucích či výrazně plešatějících oblastech. Stimuluje tvorbu kolagenových a elastinových vláken v pokožce.


Zvyšuje účinnost produktů

  • Jehličky otevírají v pokožce tisíce mikrokanálků, kterými mohou proudit aktivní látky obsažené v přípravcích. Ve srovnání s běžnou ruční aplikací je po mikrojehličkování průnik a vstřebání látek až 20× vyšší.


Doporučují TOP dermatologové

Doplňkové parametry

Kategorie: DS Laboratories inovativní produkty proti vypadávání vlasů.
Záruka: 2 roky
Počet jehliček: 540
Průměr jehliček: 0,5mm