DS Laboratories kondicionér proti vypadávání vlasů REVITA 925 ml

Kód: DS729
2 190 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.6.2024

Kondicionér s patentovanou technologií nanosomů obsahuje silnou kombinaci aktivních složek včetně blokátorů dihydrotestosteronu (DHT) a kofeinu pro stimulaci růstu vlasů. Stimulující kondicionér efektivně chrání muže i ženy před vypadáváním vlasů. Léčba na 8 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DS Laboratories kondicionér proti vypadávání vlasů REVITA 925 ml

Kondicionér s patentovanou technologií nanosomů obsahuje silnou kombinaci aktivních složek včetně blokátorů dihydrotestosteronu (DHT) a kofeinu pro stimulaci růstu vlasů. Stimulující kondicionér efektivně chrání muže i ženy před vypadáváním vlasů. Léčba na 8 měsíců.

High-tech kondicionér proti vypadávání vlasů

Kondicionér REVITA je nejsilnější a nejúčinnější kondicionér proti vypadávání vlasů na trhu. Obsahuje silnou kombinaci aktivních složek včetně blokátorů dihydrotestosteronu (DHT), ketokanolu a kofeinu pro stimulaci růstu vlasů. Díky patentované technologii nanosomů se účinné látky postupně uvolňují a pronikají hluboko do kořínků, kde chrání vlas před vypadnutím. 90 % uživatelů potvrdilo snížení vypadávání vlasů.

Je vhodný pro muže i ženy, kteří chtějí zastavit padání vlasů a podpořit jejich růst. Intenzivní léčba padání vlasů z různých příčin.

Podporuje působení šamponu proti vypadávání vlasů REVITA.

Doporučené použití
1. Vlasy důkladně umyjte šamponem REVITA.
2. Po umytí šamponem, vetřete kondicionér do vlasů i pokožky hlavy.
3. Nechte 1-2 minutky působit.
4. Opláchněte
5. Pro nejlepší výsledky používejte 5x týdně

Zdravý lesk a objem

Prémiové složení kondicionéru s aminokyselinami a rostlinnými výtažky je ideální volbou pro každého, kdo chce silnější a objemnější vlasy. Receptura zvyšuje tloušťku vlasových kořínků a umocňuje tak efekt hustých vlasů.

Prevence proti vypadávání vlasů

Stimulující kondicionér efektivně chrání muže i ženy před vypadáváním vlasů. Účinné látky se díky technologii nanosomů uvolňují do vlasového kořínku postupně po dobu 12 hodin. Vlasy jsou tak průběžně chráněny a vyživovány.

Nastartujte růst svých vlasů díky nejúčinnějšímu kondicionéru REVITA

Kondicionér využívá pokročilou technologii nanosomů, která účinné látky transportuje hluboko do vlasové pokožky a tam je postupně uvolňuje. Intenzivně vyživuje a chrání vlasové kořínky. Je vhodný jako prevence vypadávání vlasů, ale především jako součást léčby u osob se zvýšeným vypadáváním vlasů.

Nejúčinnější složení
Koncentrovaný komplex účinných látek obsahuje aminokyseliny, antioxidanty, blokátory DHT a 4% kofein spolu s rostlinnými výtažky a bílkovinami. Kombinuje funkci prémiového Kondicionéru a aktivátoru růstu vlasů.

Různé příčiny, jedno řešení
Kondicionér REVITA zpomaluje padání vlasů po porodu či hormonální léčbě. Je vhodný i pro nastartování růstu vlasů po absolvování chemoterapie.Vhodná volba i pro pacienty po transplantaci vlasů.

Nedráždí
Kondicionér neobsahuje laurylsulfát sodný (SLS) ani laurethsulfát sodný (SLES).Látky, které jsou často obsaženy v běžných šamponech a způsobují podráždění pokožky, její vysušování a vypadání vlasů.

Pro koho je kondicionér REVITA vhodný?
Pro muže i ženy
Všechna stadia řídnutí vlasů
Prevence pro všechny, kdo se obává ztráty vlasů
Doplněk léčby po transplantaci vlasů

Unikátní technologie nanosomů
Všechny produkty DS Laboratories obsahují Nanosomy - speciální metodu přenosu aktivních látek přímo ke vlasovým kořínkům.

Nanosomy jsou technologicky vyspělejší varianta lipozomů, používaných v kosmetických přípravcích.
Veškeré účinné látky jsou zapouzdřeny právě v mikroskopických nanosomech, které mají vynikající schopnost proniknout snadno a hlouběji do pokožky a přenést aktivní látky přímo na buňky vlasového folikulu.
Tím je dosažen lepší účinek a rychlejší výsledek. Umožňuje tak jejich efektivní, postupné a cílené uvolňování do pokožky až po dobu 14 dnů.

Klinické studie

Muži i ženy potvrdili v klinických studiích účinky šamponu a kondicionéru REVITA na vypadávání vlasů a podporu růstu již po 90 dnech používání.


92% uživatelů potvrdilo snížení vypadávání vlasů

85% uživatelů celkové zlepšení kvality vlasů

80% uživatelů potvrdilo celkové snížení míry vypadávání vlasů

12 klíčových složek pro podporu růstu vlasů

Nejúčinnější kondicionér stimulující vlasy Revita je výsledkem biotechnického výzkumu a široké škály prémiových sloučenin.

Niacin
Forma vitaminu B3 podporující buněčné procesy. Zlepšuje průtok krve v pokožce hlavy a je jedním z nejdůležitějších vitamínů pro růst vlasů.

Kofein
Zvyšuje prokrvení hlavy a prokazatelně blokuje účinky DHT (dihydrotestosteronu), hlavního hormonu odpovědného za vypadávání vlasů.

Ornitin
Klíčový enzym podporující růst vlasů. Zamezuje předčasnému vypadávání vlasů.

Ketokonazol
Má antifungální účinky a pomáhá zamezit přeměně testosteronu na DHT.

Taurin
Pomáhá podporovat produkci keratinu, který posiluje vlasy a zastavuje jejich předčasné vypadávání.

Emu olej
Bohatý na esenciální mastné kyseliny, revitalizuje pokožku hlavy, stimuluje růst vlasů a snižuje jejich vypadávání. Má silné anti-inflamční a antibakteriální účinky.

Extrakt z jablek
Obsahuje polyfenoly, které dokáží chránit před vlivem oxidace a vznikem zánětu. Podporuje produkci keratinu ve vlasových koříncích.

Peptidy mědi
Spojení 3 aminokyselin má omlazující a hojivé vlastnosti. Podporuje zdraví nervů, stimuluje růst vlasů a posiluje stávající vlasy.

MSM
Obsahuje síru, která je stavebním kamenem pro vlasy. Zrychluje růst vlasů a jejich hustotu.

Rooibos
Pomáhá zvyšovat růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání a dodává brilantni lesk.

Cystein
Aminokyselina zabraňující padání vlasů, obnovuje normální růst vlasů.

Biotin
Proniká do vlasových vláken a rozšiřuje je. Podílí se na syntéze mastných kyselin a glukózy a je jedním ze stavebních kamenů při tvorbě samotných vlasů.